SUOMI-BULGARIA-SEURA r.y

OSASTOJEN YHTEYSTIEDOT

KESKUSSEURA LIITTYMISILMOITUS
Postiosoite: Suomi-Bulgaria-seura, PL 37, 00501 Helsinki
Puheenjohtaja: Tapani Salonen
puh. (09) 754 1152, 050 5737717
tapani32@hotmail.com

Sihteeri-rahastonhoitaja

Maija Boshkov  GSM 0400 445 481
maija.boshkov@outlook.com


 

  KEMI LIITTYMISILMOITUS
Puheenjohtaja Mauri Tuomivaara
Kauppakatu 13 A 24, 94100 Kemi puh.
(016) 254 678, GSM 040 529 8103
e-mail: juhani.vaara@pp.inet.fi
Sihteeri Aila Svanberg
Mahlasaarentie 5, 94400 Keminmaa
GSM 040 7298774
e-mail: aila.svanberg@pp.inet.fi
 
NOKIA LIITTYMISILMOITUS
Puheenjohtaja Mauri Könönen
Kirjavaisenkatu 13 G 96
33560 Tampere,
 GSM 050 5232050
 
OULU LIITTYMISILMOITUS
Puheenjohtaja Sihteeri
PORI LIITTYMISILMOITUS
Puheenjohtaja:
Ali Poskiparta
Palomäentie 7 29600 Noormarkku, p. 050 5573580, e-mail: ali.poskiparta@wm-plast.fi
 
Sihteeri:
Tuula Poskiparta
Palomäentie 7 29600 Noormarkku, p.
040 722 0034, e-mail: tuula.poskiparta@topbee.fi
TURKU LIITTYMISILMOITUS
Puheenjohtaja Taisto Salminen
Ahmankuja 7, 20750 Turku
GSM 041 539 6659
e-mail:
turunbgseura@gmail.com
Sihteeri Eija Liljestrand
GSM 041-544 6477
e-mail: eija.liljestrand@netti.fi
Taloudenhoitaja Hannele Stjärnstedt,
Tähkäpolku 4 C 91, 20720 Turku
e-mail: hstjarnstedt@gmail.com
 
VALKEAKOSKI LIITTYMISILMOITUS
Puheenjohtaja  Erkki Rantanen
 puh.
0405161260     
Sihteeri  Jouni Rantanen, puh. 0407587229
e-mail: jouni.rantanen@kylmaset.fi

 
 Jäsenmaksu on keskusseurassa 20€ / vuosi Jäsenmaksu sisältää seuran lehden, joka ilmestyy neljä kertaa vuodessa.
 (muissa paikallisosastoissa 9 - 10€/ vuosi, ei sisällä lehteä)
 
Tule mukaan ja tuo tullessasi uusia ideoita seuran toimintaa varten!
Liity jäseneksi täyttämällä liittymislomakkeen (löytyy osaston nimen vierestä)  tai ottamalla yhteyttä hallituksen jäseniin
Liity jäseneksi lähettämällä seuraavat yhteystietosi paikallisosaston sihteerille:
- nimi
- osoite
- sähköpostiosoite (ei pakollinen)

Jäsenmaksutiedot toimitetaan Sinulle lähettämiesi yhteystietojen perusteella.
 
Bulgarian viesti (keskusseuran jäsenmaksuun sisältyy, muille erikseen tilattaessa)
Bulgarian Viesti -lehti ilmestyy jälleen 4 kertaa vuodessa.
Tilaushinta 15 €.
 

 ALKUUN KOTISIVULLE